Oprogramowanie do Badań behawioralnych

Oprogramowanie SMART
Oprogramowanie SMART

Smart 3.0, to najnowsza wersja systemu śledzenia ruchu Panlab SMART, zawiera najbardziej wygodne i proste w nauce oprogramowanie do automatycznej oceny zachowania i śledzenia ruchu w najszerszym zakresie zastosowań przedklinicznych i neuro-naukowych.

SMART dostarcza danych dotyczących problemów w psychofarmakologii podstawowej i klinicznej. Zastosowania obejmują charakterystykę fenotypu (różnice między szczepami, wpływ modyfikacji genetycznej itp.) Jak również badanie skutków behawioralnych substancji farmakologicznych.

Wykorzystując zaawansowaną analizę obrazu, SMART 3.0 umożliwia rejestrowanie aktywności, ruchu, zdarzeń, interakcji społecznych i aktywności globalnej. SMART 3.0 zapewnia użytkownikom wszechstronność systemu modułowego z możliwościami pakietu całościowego.

SMART 3.0 został opracowany z myślą o codziennej pracy eksperymentalnej - łatwy w użyciu interfejs, wysoce elastyczna struktura pasująca do większości aplikacji i budżetów. Zaawansowane funkcje zapewniają niezawodność danych i zwiększoną produktywność, oszczędzając cenny czas i zasoby.

SMART 3.0 kładzie nacisk na elastyczność, produktywność i prostotę