Pump 11 Elite

Opis produktu

    Seria pomp Pump 11 Elite rozszerza swoje możliwości, aby spełnić wymagania stawiane im przez naukowców. Kompaktowe pompy strzykawkowe kontynuują tradycję najbardziej wytrzymałych i bezawaryjnych pomp do zastosowań naukowych, oferując niezrównaną łatwość obsługi dzięki ekranowi dotykowemu o wysokiej rozdzielczości z intuicyjnym interfejsem graficznym. Seria pomp Pump 11 Elite umożliwia tworzenie, zapisywanie i uruchamianie prostych i złożonych metod bez zastosowania komputera.

    Pompy strzykawkowe z serii Pump 11 Elite mają nowy system unieruchomienia strzykawek, bezpieczniejszy zacisk do strzykawek o pojemności od 0,5 µl do 60 ml (przy wersji na pojedynczą strzykawkę) i od 0,5 µl do 10 ml (przy wersji na podwójną strzykawkę). Seria pomp Pump 11 Elite oferuje zwiększoną wydajność przepływu z wysoką dokładnością i płynnym przepływem od 1,28 pl / min do 88,28 ml / min.

     Seria pomp Pump 11 Elite jest dostępna w modelach programowalnych do infuzji lub w modelach do infuzji/poboru z pojedynczym lub podwójnym uchwytem na strzykawki. Pompy te używają do podłączenia do komputera portu USB, porty RS-485 (lub opcjonalnie RJ-II) do łączenia szeregowego pomp i cyfrowym we/wy do zdalnego sterowania.